Fotografická súťaž “Choď a foť 2018” o najkrajšie zábery PSK

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska vyhlásila 6. ročník fotografickej súťaže Choď a foť 2018. Súťaž je určená amatérskym i profesionálnym fotografom, ktorých úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti Prešovského kraja. Hlavným cieľom fotosúťaže je propagovať zaujímavosti Prešovského kraja prostredníctvom fotografií a putovnej výstavy.

Táto fotografická súťaž o najkrajšie zábery Prešovského kraja má za sebou už päť ročníkov a záujem o ňu každoročne narastá. V predošlom ročníku bolo prihlásených takmer 400 fotografií v štyroch kategóriách. Finalisti a víťazi sa mohli tešiť aj zo spoločnej putovnej výstavy, ktorá v decembri 2017 odštartovala v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Tento rok sa súťaží v piatich kategóriách:

  • black & white
  • kultúra, tradície a pamiatky
  • príroda
  • šport
  • historické fotografie 20. storočia

Fotografie je možné zasielať do 15. októbra 2018 na e-mailovú adresu: marketing@severovychod.sk. Podmienkou je, aby fotografia bola zhotovená na území Prešovského samosprávneho kraja. Každý súťažiaci môže do súťaže zaslať maximálne päť fotografií. O víťazoch rozhodne odborná porota, ktorej bude opäť predsedať známy fotograf Jano Štovka. Svojho favorita vyberú i fanúšikovia Severovýchodu Slovenska na Facebooku. Na víťazov čakajú zaujímavé ceny a putovná výstava finálových fotografií.

Ďalšie informácie nájdete na stránke: www.severovychod.sk a kontakt: Mgr. Barbora Čechová, tel. 0907 401 832, 051 775 45 05, e-mail: media@severovychod.sk.

 

CPRR©2022

Log in with your credentials

Zabudli ste prihlasovacie údaje?

Prejsť na panel nástrojov